روش ahp در اکسل

تومان15,000

آموزش روش ahp در شریف نگار کاملترین و تخصصی ترین آموزش در فضای مجازی می باشد که شامل کلیه مباحث از تهیه پرسشنامه تا نرم افزار اکسپرت چویس (expert choice) را شامل می شود.

توضیحات

آموزش روش ای اچ پی در اکسل

آموزش روش ahp در شریف نگار کاملترین و تخصصی ترین آموزش در فضای مجازی می باشد که شامل کلیه مباحث از تهیه پرسشنامه تا نرم افزار اکسپرت چویس (expert choice) را شامل می شود.

این آموزش در 7 پارت برای اولین بار در فضای مجازی بصورت تخصصی تهیه شده است

معرفی روش ahp و تاریخچه آن به همراه آموزش روش ahp. AHP توسط توماس ال ساعتی ابداع شده است، این مدل معروفترین مدل در تصمیم­گیری است و دارای گسترده ترین موارد استفاده می باشد، همچنین یک روش تصمیم گیری قدرتمند به منظور تعیین اولویت ها در میان معیارهای متفاوت می باشد .AHP شامل شش گام اساسی است که در ذیل خلاصه شده اند:

AHP توسط توماس ال ساعتی ابداع شده است، این مدل معروفترین مدل در تصمیم­گیری است و دارای گسترده ترین موارد استفاده می باشد، همچنین یک روش تصمیم گیری قدرتمند به منظور تعیین اولویت ها در میان معیارهای متفاوت می باشد .

در این آموزش، روش ahp بطور کامل آموزش داده شده است. این آموزش شامل فایل های نرم افزاری expert choice به همراه آموزش اکسپرت چویس نیز می شود. در این آموزش یک مثال عدد ی از روش ahp در نرم افزار اکسپرت چویس حل شده است. همچنین، نحوه بدست آوردن بردار ویژه و مقدار ناسازگاری از روش های دستی و نرم افزاری آموزش داده شده است. افزون بر اینها، آموزش نحوه تهیه پرسشنامه ahp نیز در آموزش روش ahp، بطور کامل آموزش داده شده است.

خلاصه گزارش
تاریخ بازبینی
مورد بازبینی شده
بروز رسانی طبق آخرین مقالات مطالعه شده
نرخ پیشرفت این مطلب
41star1star1star1stargray

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

برای مشاوره رایگان پروژه و پایان نامه خود با ما تماس بگیرید. تلفن تماس: 7794-555-0903