author avatar
بروزرسانی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۳

آموزش کامل ساخت ماشین حساب با زبان python با فیلم به همراه سورس کد (صفر تا صد و ساده). امروزه نرم افزار python یکی از ابزارهای پرکاربرد در دانشگاه ها به شمار می آید. این نرم افزار دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد که به محققان اجازه می دهد تا به راحتی کدهای پروژه خود را به صورت محیطی شبیه به یک نرم افزار ساده در بیاورند. همچنین زمانی محققان می توانند این کدها را بر روی وب پیاده کنند و زمانی که تغییراتی در سورس کد پایتون ایجاد می کنند، کاربران بطور همزمان این تغییرات را ببینند. داده های استخراج شده به راحتی قابل دسترس است و می توان از آنها در محیط های مختلف استفاده کنند. استفاده از بستگی به نیاز کاربران دارد که می توانند برای نیاز خود کدنویسی کنند. اگر قصد اپلای دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما با interface کردن python آشنا باشید و از قبل چندین پروژه پایتان را انجام دهید. برای موضوع خود مفاهیم را به شکل نرم افزار پیاده کنید تا استاد شما مهارتتان را در این نرم افزار ببیند.

ایمیل برای دریافت فایل:

این آموزش در حال ویرایش و بهبود است. به همین خاطر، فعلا به حالت تعلیق در آمده است.

مدرس:اسماعیل رضایی
پارت اول:فیلم آموزش نحوه پیاده سازی پروژه و نوشتن کدها
پارت دوم:سورس کد پروژه

در این بخش قصد داریم تا آموزش نوشتن ماشین حساب با پایتون را با هم فرابگیریم. شما می توانید از این آموزش برای ساخت فرم های دانشگاهی نیز استفاده کنید. زمانی که شما بدانید که چطور می توان یک دکمه ایجاد کرد و یا چطور از آن دکمه استفاده کرد تا یک تابع به اجرا در بیاید، در آن زمان می توانید توابع را تغییر دهید و آنرا برای خود اختصاصی کنید. یعنی کافی است که بعنوان نمونه علامت “=” بر روی ماشین حساب تغییر دهید و اسم آن را “اجرا” بگذارید. سپس برای دستور اجرا یک تابع بنویسید. بنابراین این فایل تنها یک آموزش ماشین حساب ساده در پایتون نیست، بلکه یک پل برای یادگیری کاربردهای دیگر است.

شرکت هایی نظیر گوگل و یاهو نیز از پایتان برای برنامه نویسی خود استفاده می کنند. تقریبا می توان گفت زبان برنامه نویسی است که در هر جایی می توانید استفاده کنید. یعنی مانند جایگزین بیشتر زبان های برنامه نویسی که میشناسید باشد. به راهتی می توان یک پروژه را در این محیط تبدیل به یک فایل با پسوند exe کرد و یا در محیط php از آن استفاده کرد. همچنین می توان بدون هیچ گونه تبدیلی از آن در طراحی وب استفاده کرد.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *