author avatar
بروزرسانی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴

گروه تلگرام مهندسی صنایع و مدیریت (پرسش و پاسخ AHP, ANP و تاپسیس و …)

امروزه همه افراد قشر تحصیل کرده در ایران با شبکه اجتماعی تلگرام در ارتباط هستند. این نرم افزار بستر مناسبی را برای فعالیت های پژوهشی فراهم آورده است که افراد می توانند در یک محیط پویا و ایمن تبادل نظر کنند. وبسایت شریف نگار با هدف یاری رسانی به دانشجویان در رشته مهندسی صنایع اقدام به ایجاد یک راه ارتباطی در این نرم افزار نموده است تا دانشجویان رشته مهندسی صنایع و مدیریت بتوانند سوالات خود را در مورد کلیه مباحث تخصصی این رشته بپرسند. مدیر این گروه مهندس اسماعیل رضایی می باشد که حوزه فعالیت ایشان تصمیم گیری چند معیاره، بهینه سازی، تحقیق در عملیات، الگوریتم های فراابتکاری، نگهداری و تعمیرات و قابلیت اطمینان می باشد.

در این گروه، شما می توانید سوالات خود را مستقیما از ایشان بپرسید. بر خلاف سایر گروه های تلگرام مهندسی صنایع که افراد مختلف که ممکن است اطلاعات نادقیق را در اختیار دیگران قرار دهند، مهندس رضایی قبول زحمت پاسخگویی به سوالات دانشجویان در حیطه کاری خود را پذیرفته­ اند. برای جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو و جبوگیری از اختلال در گروه تلگرام، ابتدا یک کانال تلگرام مهندسی صنایع با آدرس @sharifnegar_ir ایجاد شده است. شما می توانید وارد این کانال شوید و ضمن دانلود آموزش های رایگان مهندسی صنایع، بر اساس اطلاعات تماس مندرج در کانال با آقای رضایی در تماس باشید.

کانال تلگرام دانلود فیلم های آموزشی مهندسی صنایع و مدیریت

همانطور که در بالا بیان شد، شما می توانید با مراجعه به این کانال تلگرامی آموزش های مهندسی صنایع را بطور رایگان دانلود کنید. این آموزش ها شامل موضوعاتی از قبیل:

کلیک  کاربرد روش ahp

نحوه ادغام پرسشنامه در روش AHP, ANP, TOPSIS، همچنین AHP فازی، ANP فازی، و تاپسیس فازی

نحوه تهیه پرسشنامه

آموزش روش فرایند تحلیل سلسله مراتبی

آموزش ANP

آموزش محاسبه نرخ ناسازگاری

و …..

برای عضویت می توانید آی دی زیر را در تلگرام وارد کنید. و یا اگر نرم افزار تلگرام را روی سیستم خود نصب کرده اید مستقیما بر روی لینک زیر کلیک کنید. همچنین در صورت وجود هر گونه اختلال، می توانید در این نرم افزار به شماره ۰۹۰۳۵۵۵۷۷۹۴ پیام ارسال کنید.

@sharifnegar_ir

https://telegram.me/sharifnegar_ir

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *