خانه / پاورپوینت رایگان مهندسی صنایع / دانلود پاورپوینت همکاری در زنجیره تامین الکترونیکی

دانلود پاورپوینت همکاری در زنجیره تامین الکترونیکی

دانلود فایل پاورپوینت همکاری در زنجیره تامین الکترونیکی

استفاده از اینترنت، EDI و … در میان سازمان های زنجیره تامین در حال رشد است. بر اساس مطالعات چارچوب زیرساخت IT ، ارتباطات بین سازمانی و کانال های بازاریابی این مطالعه یک مدل تحقیقاتی توصیف کننده ارائه می کند

ادبیات

زیرساخت بین سازمانی فناوری اطلاعات به عنوان یک مجموعه از منابع IT است که در میان سازمان به اشتراک گذاشته شده است و شامل شبکه های ارتباطی، سخت افزار، برنامه های کاربردیIT، استاندادهای انتقال داده و مهارت های IT ، دانش و تجربه ها ست. هم مطالعات سازمانی و هم مطالعات سیستم های اطلاعاتی اخیرا به سمت همکاری بین شرکت ها حرکت کرده اند و زیرساخت های IT بین سازمانی در جهت این گرایش فشار وارد می کنند. این همکاری با کمک IT همکاری الکترونیکی نامیده می شود.

مساله

در این مطالعه بر همکاری الکترونیکی به دست آمده از طریق استفاده از زیرساخت IT بین سازمانی در قالب زنجیره تامین تمرکز می شود. ما می خواهیم نقش سه قابلیت زیرساخت بین سازمانی  ITرا روی  همکاری الکترونیکی به صورت تجربی آزمایش کنیم.

قابلیت فنی

قابلیت فنی، تدارکات لازم برای کارکرد اشتراکیIT را ارائه می کند که برنامه های کاربردی IT روی آن پیاده سازی شده اند. به اندازه ای که زیرساخت IT بین سازمانی، کارکرد اشتراکیIT را فراهم می کند، طبیعت و حوزه قابلیت فنی را مشخص می کند. برای مثال یک زیر ساخت IT شخص ثالث مانند شبکه های ارزش افزوده قابلیت فنی بیشتری نسبت به یک شبکه اختصاصی فراهم می کنند. قابلیت فنی، بر اساس کثرت کارکرد IT، شدت و حوزه استفاده از ITرا میان شرکت های شریک برای تبادل اطلاعات و تعاملات الکترونیکی فراهم می کند. شدت و حوزه استفاده بیشتر از IT شرکت ها شریک را به سمت جریان های کاری، فرایند ها و مهارت های انسانی مختص ارتباط سوق می دهد.

خلاصه گزارش
تاریخ بازبینی
مورد بازبینی شده
آخرین بازبینی
نرخ پیشرفت این مطلب
51star1star1star1star1star

درباره‌ی شریف نگار

حوزه فعالیت بهینه سازی و ملسازی ریاضی شامل مباحت تصمیم گیری چند معیاره، نگهداری و تعمیرات بر مبنای قابلیت اطمینان، تحلیل پوششی داده ها و زنجیره تامین.

حتما ببینید

دانلود فایل پاورپوینت تقاضا و سيستم هاي كنترل موجودي

سیستم نقطه سفارش دانلود فایل پاورپوینت تقاضا و سيستم هاي كنترل موجودي درخواست برای مواد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره رایگان پروژه و مسئله خود با ما تماس بگیرید. تلفن تماس: 7794-555-0903