آموزش روش ahp فازی در اکسل (جدیدترین آموزش شریف نگار)

تومان8,000

روش ahp امروزه پرکاربرد ترین روش تصمیم گیری چند معیاره (MCDM) و تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) است که روش ahp فازی (روش ای اچ پی فازی) توسعه ای بر این روش است. آموزش روش ahp فازی در اکسل در این پست تهیه شده است که نسبت به پیاده سازی در محیط نرم افزار متلب ساده تر و کاربردی تر است.

توضیحات

روش ahp امروزه پرکاربرد ترین روش تصمیم گیری چند معیاره (MCDM) و تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) است که روش ahp فازی (روش ای اچ پی فازی) توسعه ای بر این روش است. آموزش روش ahp فازی در اکسل در این پست تهیه شده است که نسبت به پیاده سازی در محیط نرم افزار متلب ساده تر و کاربردی تر است. برای تهیه فایلahp فازی با فرمت pdf می توانید به سایت sid.ir و سایر وبسایت هایی که مقالات ahp فازی در آنها درج می شود مراجعه کنید. تقریبا در همه مقالات در زمینه ahp فازی، تئوری ahp فازی موجود است و شما می توانید در تحقیق و یا جزوه ahp فازی خود از آن استفاده کنید.

در روش ahp فازی جدول مقایسات زوجی فازی است. بنابراین با بدست آوردن وزن جدول مقایسات زوجی فازی مسئله hp فازی تبدیل به روش ahp غیر فازی یا قطعی می شود. برای بدست آوردن وزن جدول مقایسات زوجی فازی روش های مختلفی وجود دارد که معروفترین آنها روش آنالیز توسعه چانگ می باشد. در این آموزش از روش آنالیز توسعه چانگ ستفاده شده است.

در زیر آموزش رایگان روش hp فازی در اکسل را مشاهده میکنید. برای دانلود فایل اکسل در کادر بالا اقدام نمایید.

خلاصه گزارش
تاریخ بازبینی
مورد بازبینی شده
ویرایش جدید
نرخ پیشرفت این مطلب
51star1star1star1star1star

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

برای مشاوره رایگان پروژه و مسئله خود با ما تماس بگیرید. تلفن تماس: 7794-555-0903